Krizová komunikace

DOSÁHNĚTE MAXIMUM I Z NEPŘÍJEMNÝCH SITUACÍ!

Vzala si Vás média na mušku, nebo snad taková možnost hrozí?

V žádném případě s novináři nebojujte, takovou bitvu nemůžete vyhrát. Navíc každé nevhodně zvolené slovo bude s velkou pravděpodobností použito proti Vám, a pokud naopak neřeknete nic, novináři si domyslí něco pikantního sami. Rozhodně nejlepší cestou je komunikovat strategicky, tedy správně volit každé slovo a tímto způsobem začít získávat plusové body. K tomu jsou však potřeba odborné znalosti, praxe a zkušenosti. Pokud je nemáte, svěřte se raději do péče profesionálů. Ti to zvládnou nepoměrně lépe a bez přešlapů.

Potřebujete dosáhnout nějaké zásadní dohody, například s věřiteli, a nevíte jak na to nebo k tomu nemáte dostatek času?

Svěřte se do rukou zkušeným odborníkům na vyjednávání, kteří prostřednictvím vyzkoušených diplomatických metod využijí k dosažení Vašeho cíle stoprocentně všechny trumfy, které máte v rukou, i ty, které máte po kapsách a ani o nich nevíte. Všechny argumenty a páky tak budou nalezeny a použity ve Váš prospěch! Často je při vyjednávání výhodou už to, když ho vedou osoby nezatížené předchozí historií vztahů. Obě strany se tak mohou bez jakýchkoliv emocí lépe soustředit na fakta a rychleji dospět k dohodě. A o to přece jde!

Co tedy nabízíme?

1. Návrh krizové strategie a kompletní vedení komunikace zahrnující analýzu aktuální situace, vedení krizového štábu, vytváření tiskových zpráv, zajišťování kompletního styku s médii a dalšími stranami, průběžný monitoring médií, průběžné hodnocení monitoringu, návrh operativních opatření atd.

2. Kompletní vedení mimosoudního vyjednávání v případě komplikovaných sporů (věřitelé, dlužníci, obchodní partneři, jiné osoby uplatňující nároky atd.) se zárukou maximálního využití všech použitelných argumentů ve Váš prospěch.


Potřebuji další informace

Mám zájem o spolupráci