Externí tiskový mluvčí

ODBORNÍK, KTERÉHO SI MŮŽETE DOVOLIT...

Je pro Vás důležité, aby Vaše firma byla na veřejnosti prezentována správným způsobem?

V tom případě nejlepším řešením je tisko+vý mluvčí. Profesionál s odbornými znalostmi, praxí a zkušenostmi, který umí komunikovat s médii i dalšími cílovými skupinami. A takový odborník pro Vás může skutečně pracovat. Buď na plný úvazek, nebo na určitý počet hodin týdně podle potřeby.

Ostatně advokáta si také zpravidla hned nenajmeme jako zaměstnance na hlavní pracovní poměr a přesto spolupráce s ním může fungovat velmi dobře... Stejné to je i v případě externího tiskového mluvčího. V něm získáte partnera, který Vás bude v médiích i jinde systematicky úspěšně prezentovat podle jím navržené a Vámi odsouhlasené komunikační strategie. A navíc bez problémů zvládne i případnou krizovou komunikaci.

Co tedy nabízíme:

Kompletní služby externího tiskového mluvčího zahrnující analýzu aktuální situace, návrh komunikační strategie, vedení firemní komunikace, vytváření tiskových zpráv, zajišťování kompletního styku s médii a dalšími stranami, průběžný monitoring médií, průběžné hodnocení monitoringu, návrh operativních opatření atd.